O nas

Co robimy?

Firma WaldKauz jest dystrybutorem produktów chemicznych. Naszym głównym celem jest dostarczanie produktów leśnych dla różnych gałęzi przemysłu chemicznego. Chociaż firma została założona nie tak dawno temu, każdy pracownik w naszą komendzie ma duże doświadczenie w handlu międzynarodowym i utrzymaniu zrównoważonego łańcucha dostaw.
Nasza filozofia:

"Zacznij robić wszystko, co możesz zrobić-a nawet to, o czym możesz przynajmniej marzyć. W odwadze geniusz, siła i magia." Johann Wolfgang Goethe Codzienność uczy nas i zapewnia nowe możliwości, które otwierają się tylko poprzez zdobywanie wiedzy i doświadczenia. Tylko dzięki ciągłemu uczeniu się człowiek poprawia się i zyskuje zdolność do zmiany życia na lepsze. To samo podejście WaldKauz stosuje w praktyce biznesowej. Świadomość w połączeniu ze świadomością czyni człowieka naprawdę cennym dla naszego wszechświata.
Główne rynki:

W tej chwili nawiązaliśmy już silne relacje z firmami z krajów członkowskich Unii Europejskiej, Stanami Zjednoczonymi Ameryki, Kanadą i TURCJĄ. Jednak codziennie nasz zespół szuka nowych możliwości rozwoju. Dlatego jesteśmy otwarci na propozycje współpracy.

Dostawa na cały świat